Скидка

Новинка

ул. Т. Строкача,1,
офис 29, 3 этаж,
Киев, Украина, 03148

Время работы:
Пн.-Пт. - с 9:00 до 18:00,
Сб., Вс. - выходной
(044) 501-10-53 многок
(050) 632-37-47
(096) 440-08-19
(093) 971-08-66
(044) 501-10-53
EKTON@UKR.NET
INFO@EKTON.COM.UA

 

Електромагнітне реле купити

Електромагнітне реле купитиЕлектромагнітне реле, купити яке можна на різних умовах, являє собою спеціальний пристрій, призначення якого полягає в розмиканні і замиканні електричного кола. Основні частини його конструкції складаються з перемикача, якоря і електромагніту. Він має широку класифікацію, яка відрізняється за початковим станом контактів, по типу керуючого сигналу, по допустимому навантаженні на контакти, за часом спрацьовування, по типу виконання і по багатьом іншим характеристикам.
Купити електромагнітне реле можна для різних цілей, так як воно має широке застосування. Його робота заснована на використанні електромагнітних сил. У більшості випадків його встановлюють для управління великими струмами в електротехніці і електроніці.
Дізнатися більше важливої інформації про електромагнітне реле, купити яке пропонуємо у нас, можна на нашому сайті. Якщо у Вас виникнуть будь-які додаткові питання, звертайтесь до нас за прямими контактними даними щоб їх задати.

Якщо Вас цікавить високоякісне електромагнітне реле, купити яке можна за демократичною ціною, тоді Вам варто звернутися до нас в компанію. У нас представлений великий вибір обладнання для автоматизації промислових підприємств і для економії електроенергії.


Купити електромагнітні реле у нас Ви зможете з повною впевненістю в правильності свого вибору. Вся наша продукція сертифікована і відповідає існуючим стандартам.
Електромагнітні реле купити у нас Ви зможете по виправданим і адекватним цінам. Обговорити вартість наших пропозицій і їх вигідність можна з нашим професійним фахівцем.

сайт создан компанией веб студия